Leírás
Kézműves szappanjaink valódi Krisna-völgyi gyógynövények felhasználásával, és szerzeteseink segítségével készülnek, melyek most három új szappannal bővültek. Ápold a bőrödet a természet ihlette szappanokkal, és őrizd meg bőröd fiatalságát, rugalmasságát!
A bambuszos szappan üde és friss illatú, lendületet és aktivitást hoz aromájával a mindennapokba.
120g
*Használata: külsőleg, a bőr megtisztítására, vízzel leöblítendő, szappannak megfelelően. Szembe kerülés esetén bő vízzel kiöblíteni.
TIPP: Ha mind a 7 db-ot készletben megveszed, most akciós áron juthatsz kedvenc szappanjainhoz!











Katalin –
Az illata alapján választottam, megfogott mert nagyon üde. A kézen ugyan nem marad sokáig az illat, de ami meglepett, az az, hogy nagyon jól habzik! Emiatt lassan fogy és sokáig elég, kb. 4 hónapja használom és még nem untam meg -ez nagy szó! Miután a szélei lekerekednek, nagyon kényelmes lesz a használata a kerek forma miatt. Szívesen újravenném, de leginkább kipróbálnék egy másik illatot is, hátha az is ennyire beválna.