Intarziás rézkancsó és két rézpohár szettben

(1 vásárlói értékelés)

22.900 Ft

 

A kancsó mérete 1.5 l , a pohár  2,5 dl-es.

Anyaga 100% réz

Cikkszám: mswszet01 Kategória:

Leírás

A réz az emberiség által legrégebben ismert gyógyító fémek egyike, gyógyító erejét évezredek óta ismerik és használják. A test felépítésének átlagosan 50% -a víz, ezért tudatos életmód a gondos vízfogyasztással kezdődik. A réz a szervezet számos élettani funkciójára jótékony hatású, vírus, baktérium és gombaölő.   Ajándékként is mutatós és hasznos ott, ahol értékelik a természet gyógyító erejét. A réz a vizet a biológiai szennyeződésektől tisztítja meg, illetve az egészségre kedvező energiákkal tölti meg.

⦁ A rézedények jótékony hatásai: erősíti az immunrendszert, méregtelenít, gyulladásgátló, fájdalomcsillapító, segíti az emésztést, véd az érelmeszesedéstől, gátolja a hajhullást és az őszülést, képes újjáéleszteni a hámsejteket, fiatalítja a bőrt, véd a cukorbetegség kialakulása ellen, normalizálja a vérnyomást, megköti a szabad gyököket, csökkenti a test savasságát, sebgyógyulásban segít. Kiválasztás támogatásában: elősegíti a vese és a gyomor–bélrendszer megtisztulását.

Használata: A vizet minimum 45 percig kell tárolni a rézedényben.  Igen hatásos, ha ilyen vízzel kezdjük a napot, majd napközben 2–3 alkalommal fogyasszuk.  Krónikus betegség, emésztőrendszeri betegségek esetén a használatról kérje ki orvosa, gyógyszerésze tanácsát.

Tisztítás, karbantartás: Tisztítása hagyományos módon lehetséges, de mosogatógépbe nem ajánlott tenni. A réz oxidációja egy természetes folyamat, ami elszíneződést okozhat. Ebben az esetben javasoljuk a webshopunkban vásárolható  réz tisztító porunkat. A nedves anyagra szórt porral óvatosan át kell törölni rézedényt, majd leöblíteni tiszta vízzel. Ügyeljünk arra, hogy   5 percnél tovább ne maradjon a tisztító por rajta. Érdemes még utána szárazra törölni, különben gyorsabban újra oxidálódik.

Réztisztító por

 

 

származási hely: India

 

További információk

Tömeg 0,596 kg

Intarziás rézkancsó és két rézpohár szettben termékről 1 értékelés

  1. heliizabella113

    Másodjára rendeltem meg ezt a gyönyörű intarziás rézkancsó- és pohárszettet, mert egyszerűen lenyűgöző! Az ára rendkívül kedvező, a színe meleg és elegáns, a két pohár pedig igazi ékszer a konyhában. Élvezet belőlük inni, és az egészségre gyakorolt jótékony hatás is érezhető. Nagyon elégedett vagyok, szívből ajánlom!

Mondd el a véleményed

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük

Érdekelhetnek még…